Červnové ceny jsou tu. Nejvýhodnější ceny v roce.

Doprava po celé ČR zdarma

Zákaznická linka

604 22 88 55

PO-ČT 7:30 - 16:00, PÁ 7:30 - 15:00

Zadejte PSČ a získáte lepší ceny pro váš region

Jak brikety zapálit efektivně?

Dřevěné brikety jsou naprosto ideální volbou pro všechny milovníky dřeva. Důležitý je i způsob, jakým brikety zapálíte. Víte jak na to? Poradíme vám!

Ekologická výroba válcových dřevěných briket

Trendem dnešní doby je udržitelnost a efektivní zacházení s energetickými zdroji. Potenciál má i výroba válcových briket. Jak se vyrábí? Odpověď v článku!

Výroba dřevěných briket RUF

Výroba dřevěných briket RUF je na vzestupu. Patří mezi oblíbená a ekologická pevná paliva z čisté biomasy. Jak probíhá příprava a výroba briket? Přečtěte si!

Ke kterým rostlinám se hodí popel z briket jako hnojivo?

Zůstává po zatápění dřevěnými ekobriketami trocha popela v kamnech a nevíte, co si s ním počít? Využijte popel z briket jako hnojivo. Více v článku.

Jaká je výhřevnost briket do krbu?

Stále více lidí se dnes orientuje na ekologické metody vytápění a volí například dřevěné brikety. Zajímá vás, jakou mají výhřevnost? Dozvíte se v článku.

Patří brikety do krbu?

Dřevěné brikety do krbu znají všichni, ale u uhelných přemýšlí, jestli ano či ne. Použití uhelných briket přináší mnoho výhod. Přečtěte si o nich.

Jak správné skladovat dřevěné brikety?

Správné skladování dřevěných briket je klíčové pro jejich dlouhodobou udržitelnost a energetickou efektivitu. Čtěte více.

Dřevěné brikety – palivo s budoucností

Dřevěné brikety, ekologické a účinné palivo, se stávají klíčovým hráčem v budoucnosti obnovitelných zdrojů energie. Více se dozvíte v článku.

Dřevěné brikety nebo palivové dříví?

Při rozhodování mezi dřevěnými briketami a palivovým dřívím je klíčové zvážit jejich energetickou efektivitu a praktičnost využití.

Proč topit dřevěnými briketami?

Topit dřevěnými briketami je výhodné z hlediska ekologie i ekonomie, neboť tyto brikety nabízejí vysokou výhřevnost a efektivní využití energie z obnovitelných zdrojů.

Přihlášení zákazníka


Registrovat se Zapomenuté heslo
Zavřít Přihlásit
Probíhá načítání polohy ...
Aplikuje se kupón ...