Červnové ceny jsou tu. Nejvýhodnější ceny v roce.

Doprava po celé ČR zdarma

Zákaznická linka

604 22 88 55

PO-ČT 7:30 - 16:00, PÁ 7:30 - 15:00

Zadejte PSČ a získáte lepší ceny pro váš region

Dobírka

Zboží zaplatíte řidiči až při jeho dodání na Vámi určené adrese, a to v hotovosti. Ujistěte se, že jste si připravili přesnou částku - je možné, že řidič nebude mít hotovost na vrácení. Pozor, řidiči nelze platit platební kartou!

Platba kartou online (při objednání zboží)

Platba předem platební kartou (VISA nebo Mastercard) je nejpopulárnější platební metodou v prostředí internetu. Plaťte kartou, která má povolené platby na internetu. Přenos je šifrovaný a bezpečný. Platba je provedena a potvrzena okamžitě.

Online bankovní převod

Platba prostřednictvím platební brány GoPay je bezpečná, a jelikož probíhá online a vždy v rámci jedné bankovní instituce, je vyřízena a potvrzena okamžitě. Další výhodou této platby je automaticky předvyplněný platební příkaz, který eliminuje jeho chybné zadání. Platba probíhá z vlastního internetového bankovnictví.

Seznam podporovaných bank: GoPay platební metody

Online platba Google Pay

S Google Pay můžete jednoduše zaplatit pomocí platebních karet uložených ve vašem účtu Google. Klikněte na tlačítko "Zaplatit", přihlaste se do vašeho účtu Google a vyberte, kterou z uložených karet chcete použít. Platba může vyžadovat zabezpečení 3D Secure s ověřením držitele platební karty vydavatelem.

Online platba Apple Pay

Po dokončení vaší objednávky v košíku dojde k automatickému přesměrování na platební bránu banky. Zde pomocí vašeho Apple zařízení podporujícího Apple Pay provedete platbu. Více informací naleznete na www.apple.cz/apple-pay.

Bankovní převod (zálohová faktura)

Po odeslání objednávky Vám obratem zašleme e-mailem zálohovou fakturu s údaji pro provedení platby. Zboží zaplatíte předem na náš bankovní účet 505707909/2010 vedený u FIO banky. Úhradu proveďte nejpozději do 3 dnů, jinak bude Vaše objednávka automaticky stornována. Ujistěte se, že jste při zadávání platby uvedli správný variabilní symbol, který je nezbytný pro spárování Vaší platby s objednávkou.


Daňový doklad není součástí dodávky. Zašleme Vám ho e-mailem do několika dní po doručení zboží.

Přihlášení zákazníka


Registrovat se Zapomenuté heslo
Zavřít Přihlásit
Probíhá načítání polohy ...
Aplikuje se kupón ...