Červnové ceny jsou tu. Nejvýhodnější ceny v roce.

Doprava po celé ČR zdarma

Zákaznická linka

604 22 88 55

PO-ČT 7:30 - 16:00, PÁ 7:30 - 15:00

Zadejte PSČ a získáte lepší ceny pro váš region

Objevte svět prémiových dřevěných briket - první krok k útulnému a efektivnímu vytápění! Naše společnost, která má české kořeny a dlouhou tradici, se může pochlubit více než desetiletou zkušeností s poskytováním výjimečných služeb v oblasti poradenství, prodeje a distribuce špičkových dřevěných briket, které vám pohodlně doručíme až domů.

Naším cílem je zajistit, aby si naši zákazníci mohli z pohodlí domova užívat výběru z rozsáhlého sortimentu výrobků spolu s jistotou rychlého a bezproblémového doručení bez ohledu na velikost objednávky.

Špičková kvalita je naší vizitkou

Na začátku naší cesty jsme poskytovali služby v několika regionech s omezeným sortimentem. Dnes však nabízíme nejširší škálu dřevěných briket na českém trhu, včetně nočních kůrových briket s prodlouženou dobou hoření a žhnutí. Kvalita našich produktů je základem našeho úspěchu a zárukou spokojenosti našich zákazníků.

Rozšiřujeme naše obzory

Kromě e-shopu se zaměřujeme i na velkoobchodní prodej a nabízíme komplexní služby pro naše obchodní partnery, včetně kamionového zásobování. Kvalita je vždy zaručena. Výhodou je, že se stejně jako naši zákazníci, mohou i velkoodběratelé spolehnout na léty prověřenou kvalitu briket.

Kvalitní tým profesionálů

Potřebujete poradit? Náš tým je tu pro Vás! Máte dotaz ohledně výběru briket nebo dodání? Kontaktujte nás na zákaznické lince 604 22 88 55 nebo e-mailem na info@briketydrevene.cz. Náš tým zkušených odborníků je připraven vždy přátelsky a profesionálně zodpovědět každý váš dotaz a poradit i s nejzáludnějšími otázkami týkajících se paliv.

Magazín plný užitečných informací

Naši odborní poradci Vám rádi poskytnou nejrůznější informace a pomohou s výběrem nejvhodnějších briket. Pokud byste se však raději nejdříve seznámili s celou problematikou sami, pak navštivte náš „Magazín“, který je skvělým zdrojem praktických a vyčerpávajících informací o dřevěných briketách.

Co můžete v magazínu například najít?

Odpovědi na tyto otázky najdete v našem „Magazínu“, kde na Vás čeká řada dalších užitečných informací, zajímavostí a tipů, týkající se vytápění dřevěnými briketami.

Jste to vy!

Spokojený zákazník je naší prioritou. Naše snaha je vždy poskytnout širokou nabídku kvalitních produktů a zajistit, aby byly Vaše objednávky doručeny rychle a bez problémů.

Připojte se k našim spokojeným zákazníkům a objevte pohodlí a kvalitu vytápění dřevěnými briketami od českého specialisty.

Těšíme se na Vás!

Tým pracovníků OPTIMTOP s.r.o.

Přihlášení zákazníka


Registrovat se Zapomenuté heslo
Zavřít Přihlásit
Probíhá načítání polohy ...
Aplikuje se kupón ...