Doprava po celé ČR zdarma

Zákaznická linka

604 22 88 55

PO-ČT 7:30 - 16:00, PÁ 7:30 - 15:00

Zadejte PSČ a získáte lepší ceny pro váš region

Dřevěné válcové brikety MIX PREMIUM, 800 kg - foto 1
Produkt byl vyřazen z nabídky a nelze ho již objednat.

Dřevěné válcové brikety MIX PREMIUM, 800 kg

Válcové brikety dřevěné MIX PREMIUM jsou vyrobeny extrémním slisováním jemných částí dubové dřevní hmoty (100 % dub). To jim zajišťuje ty nejkvalitnější charakteristické vlastnosti, jimiž jsou především dlouhá doba hoření a maximální časová hranice žhnutí.

Výjimečné válcové brikety dřevěné MIX PREMIUM zajišťují udržení stálé pokojové teploty a umožňují intenzivní topení po celý den. Zbytkový popel z briket je dále použitelný na kompost či jako přírodní zahradní hnojivo. MIX PREMIUM jsou určeny pro topení v kamnech, kotlech s ručním přikládáním i v krbech (otevřených i uzavřených).

Tepelná roztažnost způsobuje, že dřevní brikety zvětšují při hoření svůj objem. Proto zaplňujte topeniště přibližně do jedné poloviny. Zamezte kontaktu dřevěných briket s vodou, a to především při skladování. Brikety jsou baleny v perforovaných PE obalech, které zajistí snadnější manipulaci s topivem.

Upozornění:

  1. Otvory v obalu válcových briket MIX PREMIUM mohou být větší, než je běžné, z důvodu použité balicí technologie. Využívá se recyklovaná nečirá fólie. Dřevěné brikety je nutné skladovat v suchu a je potřeba je chránit před přímým slunečním záření.
  2. Brikety válcové HARD EXTRA jsou vyrobeny ze 100% dubu. Jsou tvrdé i křehké současně. To způsobuje v některých případech, že se brikety snadněji lámou (například při manipulaci nebo přepravě). Tento fakt nemá vliv na to, že se jedná o vysoce kvalitní brikety.
Dřevěné palety jsou zahrnuty v ceně produktu a zákazník si je může ponechat.
Průměr:  9 cm
Výhřevnost:  cca 18,39 MJ / kg
Vlhkost:  max. 10%
Popelnatost:  ± 1,4 %
Počet briket v balení:  4 ks
Hmotnost balení:  8,1 kg (± 5%)
Počet balení na paletě:  Na paletě je vyskládáno 99 balíčků obalených streč fólií.

Informace k doručení zboží na paletách

Palety převezeme po zpevněné ploše na krátkou vzdálenost, ale vzhledem k vysoké hmotnosti palet (až 850 kg) jsou zde určitá omezení.

Informace o dopravě

nákladní auto s hydraulickým čelem

Informace o dopravě

převoz ručním paletovým vozíkem

VHODNÝ POVRCH: asfalt, beton, dlažba

NEVHODNÝ POVRCH: tráva, štěrk, písek, šikmá plocha (i mírný svah)

Pokud nelze použít paletový vozík pro převoz palet, řidič tuto paletu složí na nejbližší vhodné místo a další manipulaci se zbožím z palety si musí zajistit zákazník svépomocí.

Probíhá načítání polohy ...
Aplikuje se kupón ...