Doprava po celé ČR zdarma

Zákaznická linka

604 22 88 55

PO-ČT 7:30 - 16:00, PÁ 7:30 - 15:00

Zadejte PSČ a získáte lepší ceny pro váš region

Momentálně nedostupné

Dřevěné válcové brikety HARD EXCELLENT, bukové, 400 kg

Válcové dřevěné brikety HARD EXCELLENT o průměru 9 cm jsou vyrobeny z suchých a čistých bukových pilin. Vysoká míra slisování spolu s jemnou frakcí vybrané dřevní hmoty zaručuje vysokou účinnost při vytápění, delší dobu hoření a minimální množství popela.

Brikety válcové HARD EXCELLENT jsou vhodné pro intenzivní celodenní topení v různých typech kotlů, krbů a kamen. Díky svému tvaru a rozměrům jsou snadno skladovatelné a manipulovatelné.

Popel, který zůstane po spálení, lze využít jako vysoce kvalitní zahradní hnojivo.

Při hoření dřevěných briket dochází ke zvětšení jejich objemu, proto doporučujeme topeniště naplnit zhruba do poloviny. Jejich použití přispívá ke snižování emisí skleníkových plynů, protože jsou vyrobeny z obnovitelných zdrojů a produkují méně emisí než fosilní paliva.

Kvůli použité balicí metodě, mohou být PE obaly, do kterých jsou brikety zabaleny perforované. Při manipulaci s dřevěnými briketami se vyhněte kontaktu s vodou! Uchovávejte brikety v suchém prostředí a chráněné před přímým slunečním světlem. Zapálit briketu můžete několika způsoby. Můžete použít třísky, tuhý podpalovač nebo rozdrcenou briketu, kterou rozhoříte např. s pomocí papíru. Osvědčené je přikládat brikety již do roztopeného topeniště.

Dřevěné palety jsou zahrnuty v ceně produktu a zákazník si je může ponechat.
Průměr:  cca 9 cm
Délka:  cca 30 cm
Dřevní hmota:  buk
Výhřevnost:  17,3 MJ/kg
Vlhkost:  10,66 %
Zbytkový popel:  0,85 %
Balení::  5 ks briket
Hmotnost balení:  10 kg (± 5%)
Počet balení:  40

Informace k doručení zboží na paletách

Palety převezeme po zpevněné ploše na krátkou vzdálenost, ale vzhledem k vysoké hmotnosti palet (až 850 kg) jsou zde určitá omezení.

Informace o dopravě

nákladní auto s hydraulickým čelem

Informace o dopravě

převoz ručním paletovým vozíkem

VHODNÝ POVRCH: asfalt, beton, dlažba

NEVHODNÝ POVRCH: tráva, štěrk, písek, šikmá plocha (i mírný svah)

Pokud nelze použít paletový vozík pro převoz palet, řidič tuto paletu složí na nejbližší vhodné místo a další manipulaci se zbožím z palety si musí zajistit zákazník svépomocí.

Probíhá načítání polohy ...
Aplikuje se kupón ...